Babalar Günü Hediyeleri

Babalar Günü yaklaşıyor. En fazla değer verdiğiniz insanlardan biri olan babanızın hoşuna gideceğini düşündüğümüz bazı hediye alternatiflerini size özel olarak hazırladık. Bu özel günde mutlu olmak babanızın en büyük hakkı. İşte size Babalar Günü Çiçeği ve Babalar Günü için özel gurme ürünlerinden oluşan Babalar Günü Hediyeleri.

Anneler kadar olmasa da babalar da çiçeklerden hoşlanır. O’nun için özenle hazırlamış bir çiçeğin yeri, emin olun çok farklı olacaktır. Peki babaya hangi çiçek gönderilmeli? İşte bu sorunun cevabını konusunda size, biz yardımcı olacağız.

Babalar Günü için size ilk çiçek önerimiz Tombul Beyaz – Lilyum ve Kır Çiçekleri. Cam fanus içinde beyaz lilyum ve beyaz kır çiçeklerinin sunumu olan bu özel aranjmanda 2 adet lilyum, cipso ve yeşillik yer alıyor.

Lilyum ve Kır Çiçekleri
Lilyum ve Kır Çiçekleri

Babanızı büyüleyici bir çiçek ile mutlu etmek ister misiniz? Cevabınız evet ise Phalaenopsis Orkide tam aradığınız çiçek. Gorbon marka vazoda ithal tek köklü orkide. Vazosu ile birlikte ortalama boyu 60 cmdir.

Orkide Çiçeği
Orkide

Tüm Babalar Günü çiçeklerini görmek isteyenler Babalar Günü çiçekleri kategorisine göz atabilirler.

Babalar Günü Hediyeleri olarak size sadece çiçek dışında farklı önerilerimiz de var. Babanızın gönül verdiği renklere göre özel olarak hazırlanmış kek ve kurabiye buketleri tam aradığınız babalar günü hediyesi olabilir.

Babalar Günü Kek ve Kurabiye Buketi
Babalar Günü Kek ve Kurabiye Buketi

Babanızı bu özel günde tatlı bir sürpriz ile şaşırtmak isteyenler için çok özel meyve buketleri hazırladık. Gurme çikolata soslu meyvelerden oluşan bu özel buketler ile babanız çok mutlu olacak. Babanız için hazırladığımız tüm meyve buketlerine göz atmak isterseniz sizi şuraya alabiliriz.

Babalar Günü Meyve Buketi
Babalar Günü Meyve Buketi

Babalara çiçek alınmaz demeyin. Bu özel çiçekler ve diğer alternatiflerden oluşan Babalar Günü Hediyeleri ile babanızı mutlu etmek artık çok kolay.