Kadınlar Günü Kutlaması

Hayatımızda çok özel bir yeri olan ve dokunduğu her şeyi güzelleştiren kadınlar… Kadınlar Günü için onlara hoş bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?

Özel günlerde hatırlanmak kadınlara kendini iyi hissettirir. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, Anneler Günü, Sevgililer Günü… Tabii bunlara ilk tanışma, ilk el ele tutuşma, ilk öpüşme gibi ufak şımarıklıkları da dahil edebiliriz. Maksat hediye almaya bahane olsun. Kadınlar Günü de kimseyi kimseden ayırt etmeksizin, her kadının kendini özel hissetmek istediği önemli bir tarih. Eş, sevgili, anne, öğretmen ya da arkadaş. Yaşamınızda önemli bir yer edinen kaç kadın sayabilirsiniz desek zorlanır mıydınız? Hayatınızın farklı alanlarında pek çok unutamayacağınız kadının ayak izlerinin olduğu aşikar ve bu kadarı bile onları özel kılmaya yetiyor. Çünkü dokunduğu her şeye güzellik katan ve kendi de hayatın vazgeçilmez güzelliklerinden biri olan kadınlar, bize kazandırdıklarıyla hayatımızda her zaman ayrıcalıklı bir yere sahip ve bu hep de böyle olacak…

Anneler Hediyelerin En Güzeline Layık

Şimdi zamanda küçük bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Hayatınızdaki en özel yere sahip olan kişiyi, annenizi düşünün. Gecesini gündüzüne katıp sizi bugünlere getiren, siz açken boğazından lokma geçmeyen, her şeyin en iyisini size vermek isteyen o muhteşem kadını… Bir anneye alınabilecek belki onlarca armağan var, gelin görün ki bu kadar emeğin karşılığını ona sunabilecek hiç bir hediye yok. Zaten anneniz de bir karşılık beklememişti bunları yaparken, değil mi? İşte tam da bu yüzden, bir anne için en güzel armağan, sadece hatırlanmak. Çoğu zaman “Siz iyi olun, bana yeter.” diyen, ayaklarının altında bir cennet taşıyan anneniz, Kadınlar Günü’nde en güzel şekilde hatırlanmayı sizce de hak etmiyor mu? Peki ya annenizin en sevdiği çiçek hangisi? O’nu mutlu etmenin formülü, bu sorunun yanıtı kadar basit aslında. Güzel bir aranjman ve kenarına iliştirilmiş içten bir not. Annenizi dünyanın en mutlu insanı yapmak işte bu kadar kolay.

Aşk Büyüsü 150 Kırmızı Gül
Aşk Büyüsü 150 Kırmızı Gül

Hayatınızın Aşkına Özel bir Sürpriz Yapın

Kadınlar Günü’nde annenizden sonra sizin için en özel yere sahip olan hayatınızın aşkını da es geçmeyin deriz. Tabii izlenecek en mantıklı yol önceden, olası kıskançlıkları bertaraf etmektir. Yoksa “Seçimini yap! Annen mi, ben mi?” minvalinden taşlamalara maruz kalabilirsiniz, aman dikkat! “Durumu nasıl kurtarmalı?” diyorsanız hemen birkaç ufak tüyo verelim. Kadınların çiçek ve çikolataya zaafı olduğu artık herkesçe bilinen bir gerçek. Mis kokulu çiçekler ve çikolata eşliğinde hayatınızın aşkına çok tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Hatta O’nun size kattıklarını düşündüğünüzde hediyenizi gözünüzde azımsayabilirsiniz de. O’nun için bu güzel jestinizin binlerce anlamla dolu olduğunu bilseniz, böyle düşüncelere kapılmazdınız elbette. Üstelik kadınlar mutlu olmak için sizden öyle büyük şeyler de beklemez hani. Aksine gösterişten uzak, samimi hediyelerle çok daha mutlu olurlar.

Frambuazlı Kek ve Kurabiye Buketi
Frambuazlı Kek ve Kurabiye Buketi

Ne almanız gerektiği konusunda kafanız karışıksa çiçek her zaman en iyi seçenektir. Çiçek sevmeyen bir kadın tanıdınız mı mesela? Aksini iddia eden varsa da itibar etmeyin, muhtemelen sizi masrafa sokmak istememiştir. Böylesine incelikli bir kadına da onun zarafetine yakışır bir hediye almakta fayda var tabii.

Kadınlar Günü için En Güzel Hediye: Çiçekler

Gel gelelim Kadınlar Günü için mutlu etmek istediğiniz kadınlara alabileceğiniz hediyelere. Mis kokulu çiçekler tercih edebileceğiniz alternatiflerin başında geliyor. Kadınların güzelliğiyle yarışabilecek en alımlı hediye çiçekler ne de olsa ve her kadını tartışmasız en çok mutlu eden… Hediyeyi vereceğiniz kişinin zevkleri doğrultusunda nokta atışı yapmak mümkün. Gül, lilyum, orkide ve daha pek çok büyüleyici çiçeğin arasından dilediğinizi seçerek hayatınızda yer edinmiş kadınlara çok özel bir sunumda bulunmaya ne dersiniz? Şık vazoda kırmızı gül buketi, pembe gerbera ve kırmızı güllerin buluşması, kırmızı gül ve lilyum sepeti, düşler denizi güller ve lilyumlar, sevginin büyüsü lilyumlar ve güller, zarif güzel antoryum, lilyum ve beyaz güller… Onlarca seçenek arasından dilediğinizi seçerek Kadınlar Günü’ne bambaşka bir anlam katmaya hazır olun.

Kalbim Seninle Gül ve Lilyum Sepeti
Kalbim Seninle Gül ve Lilyum Sepeti

Hayatınızı değerli kılan kadınlarsa, bu özel günü unutulmaz bir anıya dönüştürecek olan da sizsiniz. Anneniz, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgiliniz… Kadınlar Günü’nde yapacağınız güzel bir jestle, onların yüzünde oluşacak kocaman mutluluğun ve gözlerindeki pırıltının kaynağı olmak paha biçilemez.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir