Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenler Günü yaklaşıyor. 24 Kasım, biricik öğretmenlerimiz için yılın en önemli günü. Özel bir hediye göndermek öğretmenlerimizin bu özel günü unutulmaz kılacak.

Öğretmenler Günü Hediyeleri dediğimiz zaman kuşkusuz aklımıza ilk olarak çiçek gelir. Öğretmenlerimiz için özel olarak hazırladığımız aranjmanlar unutulmaz bir hediye alternatifi olabilir. Tabii ki öğretmenler günü hediyelerini sadece çiçek ile sınırlandırmadık. Özel olarak hazırlanan kek ve meyve buketleri en tatlı öğretmenler günü hediyesi olabilir.

Öğretmenlerimizi bu özel günde mutlu etmek için yapmanız gereken öğretmenler günü hediyeleri için size önerdiğimiz alternatiflerden birini seçip göndermek. İşte size özel olarak seçtiğimiz öğretmenler günü hediyeleri. Bu hediyelerin hepsi mutluluk garantili…

Yeşillikler ve cipsolarla süslenmiş pembe lilyumlar ve beyaz güllerin büyüleyici sunum olan Pembe İnci – Beyaz Gül ve Lilyum, cam fanus içinde beyaz lilyum ve beyaz kır çiçeklerinin sunumu olan Tombul Beyaz – Lilyum ve Kır Çiçekleri ve  beyaz gül ve lilyumların muhteşem sunumu olan Lilyum ve Beyaz Gül aranjmanları sizler için önereceğimiz çiçekler…

cicek

Seramik vazo içerisinde üzerinde harfler bulunan kekler oluşan Canım Öğretmenim Kek Buketi ve çikolatalı keklerin yanında renkli kurabiyeyle sunulan Sevgili Öğretmenime Kalpli Kek Buketi öğretmenlerimizi mutlu ederken aynı zamanda onurlandıran hediyeler olacak.

kek - kurabiye

Tatlı hediye seçeneklerimiz bu kadar değil tabii ki. Elma, armut, çikolata, badem, Hindistan cevizi ve tarçının enfes buluşması olan Meyve Topu Buketi, çikolata kaplı taze çileklerin ve Granny Smith elmaların biraraya gelmesinden oluşan Kutuda Çikolata Kaplı Elma ve Çilek, çikolata ve meyvelerin enfes birleşimi olan Çikolatalı Meyve Buketi lezzet dolu öğretmenler günü hediyeleri olacak.

meyve

Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü şimdiden kutluyoruz….