İstemeden de olsa O’nun kalbini mi kırdınız? Gönlünü tatlı dil ile tekrardan kazanamıyor musunuz? Özel olarak hazırladığımız özür hediyeleri sizi bu durumdan kesinlikle kurtaracak.

Sevdiğinizin kalbini kazanmakla kalmayacak yeniden fethedeceksiniz. Çiçekten çikolatalı meyvelere, kek-kurabiye buketlerinden özel hazırlanmış sürprizlere kadar en güzel özür hediyeleri kurtarıcı olarak sizleri bekliyor. Kalbini kırmak sizden, telafi etmek ise bizden 🙂

İşte sizin için özel olarak hazırladığımız özür hediyeleri…

Güneş Bahçesi Gerberalar
Renkli çiçekler ve hediyesi sevimli yastığa kim hayır diyebilir ki? Güneş Bahçesi Gerberalar ile kalbini yeniden kazanmaya hazır mısın?

gunes-bahcesi-gerberalar-523223-1-523224

 

Renkli Karnaval Kek Buketi
Bu renkli ve lezzetli sürpriz tüm kalpleri eritecek! Renkli Karnaval Kek Buketi içinde yer alan lezzetli gül kalp kekler ile sürprizlerin en tatlısı olacak!

renkli-karnaval-kek-buketi-gr30105-1

Tatlı Kalpler Buketi
Kalbe giden yol mideden geçer derler. Kalbini kırdığınız sevdiğinizin gönlünü lezzetli bir sürpriz ile almaya ne dersiniz? Tatlı Kalpler Buketi ile biricik sevgilinizin kalbini lezzetle fethedin!

tatli-kalpler-buketi

Özür Sepeti
Eşeklik edip kalbini kırdığınız sevgilinizin yüzünü başka bir eşek ile güldürmeye ne dersiniz? En garantili özür hediyemiz Özür Sepeti, tüm eşekleri bekliyor 🙂

ozur-sepeti-hf4348-1-1