Arkadaşlarınızın doğum gününü kutlamayı unutmayın! Onlara verdiğiniz değeri,yazacağınız özel bir mesajla göndereceğiniz çiçek ile gösterin.

İnsan varlığını ve hayatı hatırlatan en önemli gün olan doğum günleri hayatımızın en keyifli günlerinin başında gelir. Her yıl kutladığımız kendi doğum günlerimiz kadar aile bireylerimizin, dostlarımızın ve arkadaşlarımızın doğum günleri de hepimiz için çok değerlidir.

Sevdiklerinizin doğum gününde özel bir mesajla göndereceğiniz çiçeklerle onlara verdiğiniz değeri bir defa daha göstermek şansınız olacak. 444cicek.com doğum günlerine özel tavsiyesi olan “Neşeli Hayat” Paşabahçe fanus vazo içerisinde gerbera, lilyum ve kır çiçeklerinden oluşuyor.  Doğum günlerine özel hazırlanmış, canlı görünümü ve hoş kokusuyla yaşamı hatırlatan “Neşeli Hayat” 36 TL + KDV’ye sipariş verebiliyor. Doğum günleri için tavsiye edilen çiçeklerin tamamına http://www.444cicek.com/Cicekci/Duygular/Dogum-Gunu.html adresinde ulaşabilir, siparişlerinizi online veya 0212444 24 23 no’lu sipariş hattından verebilirsiniz.0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir