Doğum hediyesi en unutulmaması gereken hediyelerin başında gelir. Bu özel gününde sevdiklerimize alacağımız hediyelerin yeri her zaman farklıdır. Özellikle tatlı sürprizlerden hoşlanan sevdiklerinizin doğum günlerini unutulmaz kılmak ister misiniz?

Doğum günlerine özel olarak hazırladığımız kek ve kurabiye buketleri en renkli ve en lezzetli doğum günü hediyesi olmaya aday. Özel olarak hazırladığımız kek ve kurabiye buketlerinden birini seçerek en leziz doğum hediyesini gönderen kişi siz olabilirsiniz!

İyi ki Doğdun Kek Buketi

Mutlu yıllar demenin en renkli ve leziz halini bulduk 🙂 Kelebekli silindir kek buketleri ile sevdiklerinizin yeni yaşını en leziz şekilde kutlayın!

 

iyiki-dogdun-kek-buketi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mutlu Yıllar Kek Buketi

Balon kurabiyeler ve silindir keklerden oluşan lezzet buketi bir ömür boyu tebessümle hatırlanacak bir hediye olacak! Mutlu Yıllar Kek Buketi doğum günlerine lezzet katmak için en doğru seçim olacak.

mutlu-yillar-kek-buketi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Doğum Günü Kek ve Kurabiye Buketi

Doğum Günü Kek ve Kurabiye Buketi mutlu yıllar dilemenin en lezzetli hali olacak. Damla ve balon kurabiyelerle gül keklerden oluşan bu lezzete kimse hayır diyemeyecek!

dogum-gunu-kek-ve-kurabiye-buketi-gr30090-1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalbimin Tatlı Sahibi Kek Buketi
Kalbinizin talı sahibine en tatlı doğum günü hediyesini göndermeye ne dersiniz? Renkli gül keklerden oluşan bu buket en romantik doğum günü hediyelerinden biri olacak!

kalbimin-tatli-sahibi-kek-buketi-gr30108-1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Renkli Düşler Kek ve Kurabiye Buketi
Renkli Düşler Kek ve Kurabiye Buketi ile sevdiklerinizin doğum gününe renk katacaksınız!  Sarı ve pembe truf kekler ve papatya kurabiyelerden oluşan buket doğum günlerinin lezzetli olacak!

renkli-dusler-kek-ve-kurabiye-buketi-gr30091-1-1