Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerinizi veya öğretmen tanıdıklarınızı çok özel hediyeler ile mutlu etmeye ne dersiniz? Her yıl 24 Kasım’da kutlanan Öğretmenler Günü’nde en güzel hediye ile fark yaratan kişi olabilirsiniz. Size özel olarak seçtiğimiz hediyeler, öğretmenleri mutlu etmek için bekliyor.

Yılın her günü mutlu olmayı hak eden öğretmenlerimizi bu özel günde de yalnız bırakmayın! Size önerdiğimiz hediyelerden birini seçebilir veya Öğretmenler Günü Hediyeleri kategorimizde yer alan tüm hediyelere göz atabilirsiniz.

İşte size özel olarak seçtiğimiz Öğretmenler Günü Hediyeleri

D’S Damat Özel Tasarım Tavla Set
D’S Damat kravat, parfüm ve özel tasarım tavladan oluşan bu set, öğretmenlerimiz için en özel, şık ve unutulmaz hediyelerden biri olacak.

ds-damat-ozel-tasarim-tavla-set-hf3296-1-9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsme Özel Kalem Ayna Set
Üzerine öğretmenizin ismini yazdırabileceğiniz şık bir kalem ve aynadan oluşan set öğretmenlerinizin her zaman çantasında taşıyacağı ve unutulmaz bir hediye olacak!

Isme-ozel-kalem-ayna-set-hf1597-1-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scrikss 477 Special Üçlü Takım Lüks Kutuda
Birbirinden kullanışlı ve şık 3 özel kalemden oluşan bu set öğretmenlerin en büyük ihtiyacını karşılayacak bir hediye olacak. Set içerisinde dolma kalem, tükenmez kalem ve kurşun kalem yer alıyor. Set özle kutusu içerisinde gönderiliyor.

scrikss-477-special-uclu-takim-luks-kutuda-hf2458

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objektif Kalemlik
Objektif şeklinde olan bu kalemlik öğretmenlerin kalemlerini muhafaza edeceği şık ve esprili bir hediye olacak. Öğretmenler Günü’nde hediyeniz ile fark yaratmayı istiyorsanız bu kalemlik tam size göre!

objektif-kalemlik-hf592-1-2