Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerinizi ve öğretmen sevdiklerinizi en lezzetli sürprizler ile mutlu etmeye ne dersiniz? Birbirinden leziz kek kurabiye buketleri ve meyve sepetleri ile sevdikleriniz en tatlı Öğretmenler Günü’nü yaşayacak!

Yapmanız gereken sizin için seçtiğimiz özel lezzetlerden birini seçip, öğretmen sevdiklerinize göndermek. Tüm lezzetler için Öğretmen Günü’ne özel olarak açtığımız sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Size ve öğretmen sevdiklerinize tatlı bir Öğretmenler Günü dileriz.

Canım Öğretmenime Kek Buketi
Öğretmenler sevdiklerinize çikolatalı gül kekler ile lezzet dolu bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Üzerinde özel bir mesaj da yer alıyor.

canim-ogretmenime-kek-buketi-gr30040-1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lezzet Çiçekleri Kek Buketi
Öğretmenler Günü’nü daha özel kılmak ve lezzetli sürprizinizle renk katmak ister misiniz?

lezzet-cicekleri-kek-buketi-gr30096-1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çikolatalı Muz Dilimleriyle Elmalar ve Papatya
Çikolata kaplı elma dilimleri, çilek, üzüm, kantalup kavunu, papatya ananaslar, beyaz ve yarı tatlı bitter çikolata kaplı muz dilimleri ve elma şeklindeki ananaslardan oluşan buket ile en tatlı Öğretmenler Günü hediyesi sizinki olacak!

cikolatali-muz-dilimleri-elmalar-papatya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Frambuazlı Kek ve Kurabiye Buketi
14 adet beyaz silindir kek, 22 adet tartolet kurabiye ve 12 adet frambuazlı silindir kekten oluşan lezzet ile öğretmenlerinize karnaval tadında bir gün yaşatın!

frambuazli-kek-ve-kurabiye-buketi-gr30041