Her hafta farklı fırsatlar ile internet kullanıcılarının karşısına çıkan 444cicek.com’da  Gorbon marka vazo içerisinde kırmızı güllerin yer aldığı Serenat, 36 TL+KDV yerine 29 TL+KDV’ye sunuluyor.

Sevginin ve aşkın ifadesi olan güller aşkı, sevgiyi, özlemi, ümidi simgeleyen çiçeklerin başında yer alıyor. Mutlu anların çiçeği olan güller, duyguların en güzel, en saf anlatım biçimi olarak biliniyor.

Sevgilinizi veya eşinizi en son ne zaman gülümsettiğinizi hatırlamıyorsanız, 444cicek.com’un bu haftaya özel olarak satışa sunduğu Gorbon marka beyaz kare vazo içinde kırmızı güllerden oluşan ‘Serenat’ isimli çiçeği ona hediye edebilir, “Sonsuza kadar birbirimizi seveceğiz” anlamı taşıyan mesajınızı iletebilirsiniz.

Taze çiçek, zamanında teslimat özellikleri ile online çiçekçiliğin adresi olan 444cicek.com’un bu haftaya özel stoklarla sınırlı olarak satışa sunduğu ‘Serenat’ isimli kırmızı güllerden almak için hemen 444cicek.com adresini ziyaret edebilir veya 0212 444 24 23 no’lu sipariş hattını arayabilirsiniz.


1 yorum

Gültaç Harmancı Korkut · 23 Aralık 2010 23:06 tarihinde

Çok güzel bir site, süper çiçek dizaynları…Hizmet, ürün kalitesi çok iyi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir