Yepyeni saksı çiçekleri sevdiklerinizi bekliyor.

444cicek.com, sevdiklerinizin yaşadıkları ve çalıştıkları mekanları güzelleştirmeniz için bu hafta saksı çiçeklerinde %15 indirim fırsatı sunuyor.

Sevdiklerinize sizi uzun süre hatırlatacak, bir saksı çiçeği gönderebilirsiniz. Birbirinden güzel saksı çiçekleri ile onların çevresini güzelleştirin.

Sevdikleriniz için alternatif saksı çiçekleri:

Kraton Petra


Ekonomik ve çok tercih edilen bir saksı çiçeği. Ortalama boyu saksısı ile birlikte 45 cm’dir. Fiyatı: 33.15 TL+KDV.

Spatifilium (Barış Çiçeği)


Uzun ömürlü ve son derece kaliteli bir saksı çiçeğidir. Saksısı ile birlikte ortalama boyu 60 cm’dir. Fiyatı: 33.15 TL+KDV.

Limon Servi


Şık, hoş renkli ve gür formlu bir çam türü olan limon servi, yaprakları ovuşturulduğunda limon gibi kokar. Saksısı ile birlikte boyu ortalama 65 cm’dir. Fiyatı: 45.90 Tl+KDV.

Saksı Aranjmanı


Çeşitli saksı çiçeklerinin bir arada uyum içinde sergilendiği özel bir saksı aranjmanı. Saksı ile birlikte ortalama boyu 45 cm’dir. Fiyatı: 44.20 TL+KDV.

Kauçuk Bitkisi


Bakımı en basit süs bitkilerinden biridir. Saksısı ile birlikte ortalama boyu 55 cm’dir. Fiyatı: 80.75 TL+KDV.

Arokarya

İç mekanda yetiştirilmesi çok kolay olan arokarya, salon çamı olarak da adlandırılır. Saksı ile birlikte ortalama boyu 70 cm’dir.Fiyatı: 88.40 TL+KDV.

Kampanya fırsatından yararlanmak için 444çiçek web sitesini www.444cicek.com adresinde ziyaret edebilir, siparişleriniz için 0212 444 24 23 no’lu sipariş hattını arayabilirsiniz.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışan 444cicek.com, tüm Türkiye için hizmet vermektedir.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir