En güzel aşk sözcüklerinden biridir ‘seni seviyorum’. Aşkınızı dile getirdiğiniz bu iki kelimeyi her dilde ve her şekilde söyleyebilirsiniz. Sevdiğinizin gözlerinin içine bakarak söylemenizin etkisi her zaman farklıdır.

Sevdiğinize O’nu ne kadar çok sevdiğinizi her an hatırlatmak ister misiniz? Biz bunu sizin yerinize yapabiliriz. Birçok özel hediyenin üzerine ‘seni seviyorum’ yazdık. Birbirinden romantik hediye seçenekleri aşkınızı dile getirebilirsiniz. İşte size özel olarak hazırladığımız ‘seni seviyorum’ hediyeler…

Seni Seviyorum Mesajlı Ayıcık ve Kupa
Sevimli peluş ayıcık sizin yerinize seni seviyorum diyebilir. Üstelik yanında ‘seni seviyorum’ mesajlı kupa da yer alıyor.

seni-seviyorum-mesajli-ayicik-ve-kupa-hf3286-1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sevgi Dolu Hediye Sepeti

Bu romantik sepet ile seni seviyorum demek artık çok kolay! Kupadan peluş ayıya, havludan kalp çubuklara kadar en güzel seni seviyorum hediyeleri bu özel sepet içerisinde…

azzaro-sevgi-dolu-hediye-sepeti-hf2680-1-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kişiye Özel 100 Dilde Seni Seviyorum Kupa

Tek bir dilde söylemek size yetmiyorsa aşkınızı 100 dilde anlatmaya ne dersiniz? Kupa üzerine aynı zamanda sevdiğinizin de ismini yazdırabilirsiniz.

azzaro-kisiye-ozel-100-dilde-seni-seviyorum-kupa-hf3477-1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aşk Meleği Hediye Seti 
Aşkınızı mis kokulu mumlar ile anlatmaya ne dersiniz? I Love You mumlar ve melek anahtarlıktan oluşan hediye seti ile O’nun kalbini yeniden fethedeceksiniz!

ask-melegi-hediye-seti-hf3970-1-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kişiye Özel Romantik Duvar Saati

Sevdiğiniz, saate her baktığında aklına siz geleceksiniz! Kişiye Özel Romantik Duvar Saati üzerine seni seviyorum mesajı dışında sevdiğinizin ismini de yazdırabilirsiniz!

kisiye-ozel-romantik-duvar-saati-hf3159-1-1