Planlar yapıldı, yılbaşını nerede ve nasıl geçireceğimiz netleşmeye başladı. ‘’Mekanlar yılbaşında tıklım tıkış yaa!’’, ‘’Yaşlandık abi artık kafamız kaldırmaz gürültüyü.’’ diyenler ev partisi hazırlıklarına başladı bile.

yilbasipartisi

Siz de bu yılbaşında arkadaşlarınızın evine mi davetlisiniz? Sakın ha eliniz boş gitmeyin! Bir kilo baklava alıp götüreyim bari deyip bütün konsepti de mahvetmeyin! 444Çiçek mükemmel bir yılbaşı partisi için her şeyi düşündü. Partilerin gözdesi çikolatalı meyve sepetleri, yılbaşı kek kurabiye buketleri bu özel geceye renk katacak! Yapmanız gereken tek şey 444Cicek.com‘a  girip dilediğiniz ürünü tek tıkla sipariş etmek.

cikolatali-muzlarla-cilek-buketi (1)

Bu tatlı mı tatlı yılbaşı sürprizinizle sevdiklerinizi hem şaşırtacak hem de sevdiklerinize lezzet dolu anlar yaşatacaksınız. Sağlıklı ve lezzetli meyve sepetleri, hem göze hem de damağa hitap eden kek kurabiye buketleriyle yeni yıla tatlı bir başlangıç yapacaksınız.

3 (3)

Hadi ne duruyorsunuz? 444Cicek.com’dan yılbaşı siparişinizi şimdiden verin, davetli olduğunuz yılbaşı partisini renklendirin!